Start > Realizacje >

Wzorniki wykladzin i dywanow

Wzorniki wykładzin i dywanów

Producent wzorników reklamowych Grupa MILO oferuje wysokiej jakości wzorniki wykładzin i dywanów przeznaczone do prezentacji próbek produktów. Nasze wzorniki powstają zgodnie z najwyższymi standardami produkcyjnymi w nowoczesnym parku maszynowym. Do produkcji wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości materiały gwarantujące wytrzymałość oraz estetycznym wygląd wzorników. Każdy projekt dostosowujemy indywidualnie do potrzeb Klienta, proponując spersonalizowane rozwiązania.

Wzorniki wykonujemy kompleksowo, przygotowując zarówno projekt nadruku, jak i wklejając próbki. Wzorniki reklamowe wykładzin i dywanów wykonane są z trwałej tektury litej kaszerowanej nadrukiem pełno-kolorowym na zewnątrz lub na zewnątrz i w środku, a całość zabezpieczona jest laminatem.

Wzorniki firmowe wykładzin i dywanów – rodzaje

W branży dekoratorskiej dużą popularnością cieszą się wzorniki wieszakowe, planszowe i wachlarzowe, służące do prezentacji próbek wykładzin i dywanów. Klient może dzięki nim ocenić materiał, fakturę i kolor produktu.

Wzorniki firmowe wykładzin i dywanów występują najczęściej w postaci segregatora z wpinanymi kartami tekturowymi, do których wklejone są próbki. Innym rozwiązaniem jest wzornik reklamowy wieloskrzydłowy gdzie próbki są również wklejane. Wzorniki reklamowe dywanów wykładzin występują również w formie wachlarza gdzie próbnik jest umieszczony pomiędzy sztywnymi okładkami tekturowymi lub okładkami z priplaku i połączony w całość za pomocą śruby. Oferujemy także inne wzorniki reklamowe.

Zobacz również inne powiązane produkty