Start > Realizacje >

Wzorniki tkanin i rolet

Wzorniki tkanin i rolet

Do prezentacji próbek tkanin i rolet polecamy wzorniki w postaci książkowej, ułatwiającej ich przeglądanie i ocenę. Mechanizm ringowy pozwala w szybki sposób uzupełnić nowe wzory, a plastikowa rączka pomaga w transporcie wzornika. Poręczny, wysokiej jakości wzornik to estetyczna wizytówka firmy. Funkcjonalne wzorniki tkanin do prezentacji próbek pozwalają na zapoznanie się z kolorem, grubością dostępnych w ofercie materiałów. Prezentacja tekstyliów w takiej formie jest doceniana w branży wnętrzarskiej. Wzorniki tkanin stanowią niezastąpione wyposażenie w salonach sprzedaży mebli, rolet, firan, a także na podorędziu przedstawicieli handlowych.

Wysokiej jakości wzorniki tkanin w ofercie firmy GRUPA Milo

Do prezentacji próbek tkanin i rolet polecamy wzorniki rolet w postaci książkowej, ułatwiającej ich przeglądanie i ocenę. Mechanizm ringowy pozwala w szybki sposób uzupełnić nowe wzory, a plastikowa rączka pomaga w transporcie wzornika. Wzorniki reklamowe materiałów roletowych czy tkanin są najczęściej wykonane z kartonu lub tektury litej. Wysokiej jakości nadruk reklamowy może być jednostronny lub dwustronny i jest zabezpieczony laminatem błysk, mat lub mat z lakierem wybiórczym UV. Wzornik reklamowy może być również uszlachetniony poprzez kalandrowanie lub hot-stamping.

Popularne wzorniki rolet - rodzaje

Wśród najpopularniejszych wzorników do prezentacji tkanin należą wzorniki grzbietowe- kołnierzowe z systemem mocującym na napy i haczykiem- wieszakiem do powieszenia. Innym rodzajem wzorników reklamowych tkanin i rolet są segregatory z możliwością wpięcia próbek lub ich wklejenia na karty. Firmowe wzorniki rolet to również etui tekturowe z próbkami mocowanymi na śruby plastikowe lub metalowe. Grupa Milo oferuje także inne wzorniki reklamowe.