Start > Realizacje >

Teczki reklamowe

Najlepszej jakości teczki reklamowe - największy wybór

Zajmujemy się produkcją teczek reklamowych z rączką lub bez zamykane na rzep, napy, zamek plastikowy, gumkę lub w inny, dostosowany do potrzeb klienta sposób. Możemy je również wyposażyć zgodnie z potrzebami zamawiającego w mechanizm ringowy, klips, uchwyt na długopis, kieszeń na wizytówkę itp. W zależności od potrzeb i wymagań klienta teczki reklamowe zaprojektujemy, wydrukujemy odpowiednią okleinę, lub wyprodukujemy teczkę firmową z okleiny dostarczonej przez klienta.

Bogaty wybór teczek reklamowych, teczki ofertowe

W naszej ofercie znajdą Państwo: teczki konferencyjne, ofertowe, teczki kartonowe oraz tekturowe, teczki z nadrukiem, skóropodobne, teczki z logo oraz wiele innych interesujących rozwiązań. Nasze teczki produkujemy z wysokiej jakości surowców takich jak sztywna tektura lita KAPPA. Wszystkie artykuły możemy wykonać w formacie przystosowanym do dokumentów A4, A5 lub dowolnym innym oraz o dowolnej szerokości grzbietu. Oferujemy różnorodne uszlachetnienia, lakier UV wybiórczy, folia mat oraz błyszcząca i wiele więcej. Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych realizacji oraz do kontaktu z naszymi konsultantami.

Teczki firmowe

Dzięki bogatej ofercie teczek reklamowych z łatwością będziemy w stanie stworzyć firmowe teczki według wytycznych i wymagań klienta. Druk teczek ofertowych i firmowych oprawionych logo firmy zapewni Państwu bez wątpienia świetny atrybut reklamowy. Teczki z logo są niezastąpione w pracy każdego przedsiębiorcy. Teczka reklamowa to nieodzowny, praktyczny atrybut biznesowy, ale także wizytówka firmy – miejsce na dokumenty i foldery dla klientów czy kontrahentów. Nasze wysokiej jakości, trwałe teczki to najlepsza reklama twojej firmy.

Teczka reklamowa z logo jako powierzchnia reklamowa

Zamówienia na reklamowe teczki realizujemy wedle projektów nadsyłanych przez naszych Klientów lub od podstaw. Możemy przygotować projekt w studio graficznym, z wykorzystaniem nadesłanych materiałów oraz z uwzględnieniem Państwa wskazówek. Teczka reklamowa to doskonała powierzchnia na reklamę i prezentację logo firmy. Pamiętamy o tym, oferując ciekawe, atrakcyjne projekty oraz realizując je z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Druk teczek ofertowych, firmowych i reklamowych realizowany w naszym nowoczesnym parku maszynowym zapewnia najwyższą jakość końcowych produktów dostarczanych naszym Klientom.

Kategorie