Start > Realizacje >

Teczki ofertowe

Niezastąpione teczki ofertowe najwyższej jakości

Niezastąpione w każdym biurze, firmowe teczki ofertowe z kolorowym nadrukiem stanowią estetyczną i funkcjonalną oprawę dla dokumentów, folderów reklamowych czy materiałów szkoleniowych. Skoroszyty mogą być wyposażone w zamknięcie na rzep lub gumkę oraz wewnętrzny wąs do wpinania dokumentów. Jako producent artykułów dysponujemy szeroką bazą gotowych wykrojników, ale możemy również wykonać indywidualny projekt teczki ofertowej tak, aby, jak najbardziej dostosować produkt do Państwa potrzeb.

Teczki ofertowe z nadrukiem

Nadruki na teczkach ofertowych wykonujemy na kredzie 350g lub kartonie 350g z dodatkowym zabezpieczeniem w postaci lakieru, lub folii. Teczki z logo dostarczane są na płasko- niezłożone lub na życzenie klienta poskładane. Teczki biurowe oferujemy Państwu w najbardziej popularnych formatach tj. na dokumenty A4 lub A5 z grzbietem płaskim- 1bigowym, oraz z grzbietem 5mm i 10mm. Każda teczka może również posiadać miejsce na wizytówkę.

Teczka ofertowa z logo

Teczka ofertowa to doskonałe miejsce na reklamę. Realizujemy projekty grafik reklamowych w naszym studio lub wykonujemy nadruki zgodnie z projektem Klienta. Teczka na dokumenty z logo to wizytówka firmy, dlatego zamówienia realizujemy z zachowaniem najwyższych standardów jakości, dla jak najlepszego efektu końcowego.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszymi ofertami. Sprawdź pozostałe teczki reklamowe produkowane przez Grupę Milo.