Start > Realizacje >

Pudelka boxy etui

Opakowania i pudełka reklamowe - najwyższa jakość od producenta

Producent pudełek reklamowych GRUPA Milo oferujewysokiej jakości opakowania reklamowe, gazetowniki, etui, pudełka ozdobne oraz box'y. Nasze produkty wykonywane są z grubej tektury introligatorskiej. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty wykonywane z różnych materiałów. Jako producent pudełek ozdobnych zapewniamy naszym Klientom szeroki wybór uszlachetnień oraz możliwych wariantów naszych artykułów. Dbamy również o to, by nasze pudełka reklamowe były gwarancją wysokiej jakości artykułów. Wykonujemy je z kartonu, tektury litej lub tektury falistej co pozwala na wykonanie praktycznie każdego typu pudła o dowolnym rozmiarze. Nasze pudełka kartonowe cechują się nie tylko najwyższą estetyką wykonania, ale także trwałością, dzięki czemu mogą być używane przez długi czas przy zachowaniu swojego pierwotnego atrakcyjnego wyglądu.

Pudełka kartonowe miejscem na reklamę firmy

Trwałe pudełka kartonowe to doskonała powierzchnia reklamowa. Miejsce na reklamę twojej firmy i wizytówka do wręczania klientom oraz partnerom handlowym. Producent pudełek, Grupa MILO, oferuje nie tylko wykonanie, ale także projekt opakowań. Możemy zrealizować zamówienie zgodnie z projektem nadesłanym przez Klienta lub przygotować własny – w naszym profesjonalnym studio graficznym – w oparciu o najnowsze trendy i wymagania dotyczące użyteczności.

Bogaty wybór opakowań i pudełek ozdobnych producenta Milo

Opakowania reklamowe możemy wykonać z nadrukiem indywidualnym na zewnątrz lub na zewnątrz i w środku z zabezpieczeniem nadruku w postaci lakieru, foli matowej lub błyszczącej. W naszej ofercie pudełek reklamowych i opakowań znajdą Państwo taki z zamknięciem na rzepy lub magnes, pudełka reklamowe firmowe dwuczęściowe, zawiasowe, boxy, pudełka prasowe- gazetowniki, firmowe z etui, z rączką czy okienkiem z PCV. Jako producent opakowań ozdobnych proponujemy również szeroki wybór opakowań z tektury falistej o konstrukcjach typu fefco. Opakowania i pudełka - producent Segregatory.net serdecznie zaprasza do zapoznania się ofertą!