Start > Realizacje >

Notesy

Notesy reklamowe

Niezastąpione w każdym biurze, na szkoleniach i wykładach. Oferujemy notesy reklamowe w kilku formatach, z różną ilością kart i kolorowym nadrukiem na okładce. Karty mogą być łączone klejem lub spiralą, po dłuższym lub krótszym boku. Jako producent notesów zapewniamy wysokiej jakości nadruk reklamowy na kartach i okładkach notesów reklamowych. Notesy wykonujemy w formatach A4, A5, A6 i DL, w standardzie 100, 50 i 25 kartkowe, ale jeśli klient potrzebuje innej ilości stron dostosowujemy nasze notesy firmowe do jego potrzeb. Proponujemy Państwu notesy klejone z wyrywanymi stronami, notesy do segregatorów z dziurkami do wpinania, notesy z okładką miękką z nadrukiem logo klienta lub z okładką sztywną kartonową. W naszej ofercie notesów reklamowych znajdą Państwo również notesy na spirali z okładkami kartonowymi lub tekturowymi kaszerowanymi nadrukiem reklamowym na zewnątrz lub na zewnątrz i w środku, oraz z okładkami z priplaku 0,8mm z nadrukiem indywidualnym sitodrukiem.

Notesy na spirali jako narzędzie marketingowe

Osobną podkategorię naszych realizacji stanowią notesy spiralowane dostępne w rozmaitych wersjach do wyboru. Wykonujemy notesy w różnych formatach, w sztywnej oprawie, z okładką priplak, notesy na spiralach zamykane na gumkę i nie tylko. Notesy spiralowane doskonale sprawdzają się w roli gadżetów reklamowych. Oprawa notesu stanowi doskonałą powierzchnię na nadrukowanie logo firmy. Ów rodzaj notesu najlepiej sprawdza się podczas wystąpień publicznych, konferencji i prezentacji, dzięki czemu logo firmy ma szansę zostać zauważone przez dużą liczbę osób.

Notesy spiralowane i inne notesy reklamowe w ofercie Grupa MILO

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi przykładowymi realizacjami obejmującymi notesy na spiralach, notesy klejone, notesy do segregatorów z dziurkami, notesy w okładce miękkie i sztywnej i nie tylko. Realizacje powstają na zamówienie, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb konkretnego projektu. Jako producent dysponujemy własnym studiem graficznym, dzięki czemu możemy również wykonać dla państwa projekt notesu od podstaw.